Kariera

Solution Architekt

28.08.2024
Remote

    Poszukujemy doświadczonego Azure Solutions Architecta, który ma za sobą co najmniej 10-12 lat pracy w IT, w tym kilka lat na stanowisku architekta rozwiązań. Idealny kandydat to osoba, która doskonale zna realia pracy w dużych korporacjach, jest komunikatywna i , cierpliwa :)

  • Zakres obowiązków

    • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań opartych na Azure, z naciskiem na funkcjonalność aplikacji oraz aspekty infrastruktury.
    • Praktyczne doświadczenie w pracy z usługami Azure, w tym umiejętność provisioningu usług w celu weryfikacji decyzji projektowych.
    • Podejmowanie decyzji dotyczących usług PaaS/IaaS w kontekście odpowiedniości dla danego rozwiązania.
    • Projektowanie infrastruktury Azure i współpraca z zespołem RMG Infrastructure w celu uzyskania akceptacji rozwiązania.
    • Definiowanie kompleksowych rozwiązań, z uwzględnieniem sieci i infrastruktury Azure.

  • Wymagania

    • Doświadczenie w e-commerce i projektowaniu rozwiązań dla tego sektora.
    • Tworzenie dokumentacji architektury rozwiązania oraz dokumentacji interfejsów dla REST i SOAP APIs.
    • Znajomość baz danych SQL i NoSQL, preferowana znajomość Azure SQL i Cosmos DB.
    • Silne pojęcie na temat protokołów bezpieczeństwa i ich zastosowań, takich jak SAML, OIDC, OAuth 2.0, JWT, RBAC, Managed Identities.
    • Dobre zrozumienie Azure DevOps (CICD).
    • Współpraca z TDA w celu zatwierdzenia rozwiązania oraz z zespołem ds. bezpieczeństwa, aby zapewnić zgodność z wytycznymi i wymaganiami bezpieczeństwa.
    • Znajomość Azure Landing Zones oraz polityki opartej na zarządzaniu

  • Oferta

    • Możliwość pracy nad zaawansowanymi, złożonymi projektami w międzynarodowym środowisku.
    • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne warunki pracy.