Kariera

DevOps Engineer

15.10.2024
Remote

    H2B Group to dynamicznie rozwijająca się firma consultingowa IT & IoT z siedzibą w Gdańsku, działająca od 2016 roku. Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Euvic - największej federacji spółek informatycznych w Europie Środkowej. Zajmujemy się głównie wsparciem technologicznym oraz konsultingiem dla klientów z całego świata. Specjalizujemy się w takich branżach jak MedTech, GreenTech, Fintech, e-commerce i energetyczna.

    Dzięki wieloletnim doświadczeniom z klientami wiemy, że bardzo często wynikiem audytów, czy innych form współpracy z klientami, jest zapotrzebowanie na konkretne kompetencje. W związku z tym, od początku naszego istnienia oferujemy IT staff augmentation, umożliwiając firmom elastyczne powiększanie zespołów projektowych, a kandydatom różnorodność technologiczną.

    Naszą misją jest dostarczanie kompetencji oraz innowacyjnych rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji, które realnie usprawniają procesy biznesowe. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi klientami, dostarczamy szybkie i mierzalne efekty, które wspierają ich rozwój.

    Obecnie poszukujemy doświadczonego DevOps Engineer, który dołączy do zespołu realizującego projekt dla klienta z Izraela, lidera w branży ubezpieczeniowej. Projekt polega na wdrożeniu i zarządzaniu infrastrukturą CI/CD opartą na Jenkins na dużą skalę, uruchomioną na Kubernetes z wykorzystaniem chmury AWS. Kluczowym zadaniem będzie także utrzymanie ciągłości operacyjnej produkcyjnych środowisk klienta, wdrażanie nowych technologii oraz optymalizacja procesów bez przestojów.

  • Zakres obowiązków

    • Projektowanie i rozwój platform oraz narzędzi DevOps dostosowanych do wymagań branży ubezpieczeniowej
    • Tworzenie rozwiązań, które przyspieszą procesy badawczo-rozwojowe oraz skrócą czas dostarczania nowych funkcji, przy jednoczesnym podniesieniu jakości produktu
    • Planowanie, projektowanie i rozwijanie infrastruktury SaaS oraz strategii wdrożeń dla naszego klienta
    • Opracowywanie i implementacja nowych technologii usprawniających pipeliny CI/CD w środowisku produkcyjnym
    • Rozwiązywanie problemów i optymalizacja działania platform oraz usług w ekosystemie chmurowym klienta

  • Wymagania

    • Minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku programisty oprogramowania, inżyniera DevOps lub inżyniera infrastruktury
    • Zaawansowane umiejętności w programowaniu w językach: Python, Groovy, Bash, PowerShell
    • Wiedza i doświadczenie w zakresie technologii chmurowych, takich jak AWS (mile widziane doświadczenie w EKS)
    • Praktyczna znajomość kontenerów i narzędzi orkiestracji, takich jak Docker oraz Kubernetes
    • Znaczące doświadczenie w zarządzaniu klastrami Jenkins na dużą skalę
    • Doświadczenie w budowaniu pełnych procesów CI/CD oraz wdrażaniu wysoce zautomatyzowanych rozwiązań IaC
    • Znajomość administracji systemami operacyjnymi (Linux/Windows)
    • Dobre umiejętności analityczne oraz projektowe
    • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
    • Płynna znajomość języka angielskiego

  • Co oferujemy?

    • Pracę zdalną – elastyczność, która pozwala pracować z każdego zakątka świata!
    • Ciekawe projekty – dobierane zgodnie z Twoimi umiejętnościami i zainteresowaniami, dające możliwość pracy nad innowacyjnymi rozwiązaniami.
    • Umowa B2B (do 160zł/h) bez zapisu o wyłączności – współpracuj z nami na swoich zasadach.
    • Rozwój zawodowy – praca z najnowszymi technologiami i w zróżnicowanych projektach gwarantuje stały rozwój.