Kariera

Automatyk / Programista PLC

07.10.2024
Gliwice
H2B-T-A-G
  • Zadania

    • Programowanie sterowników Allen Bradley, Siemens (S7 300/400/1500) – online/offline
    • Tworzenie wizualizacji HMI – Allen Bradley, Siemens
    • Udział w procesie projektowania zrobotyzowanych linii produkcyjnych
    • Nadzór nad procesem produkcyjnym
    • Tworzenie dokumentacji technicznej stanowisk zautomatyzowanych
    • Prowadzenie szkoleń dla operatorów
    • Realizacja powierzonych prac u klienta (w kraju i za granicą)
    • Praca stacjonarna + praca w delegacji (ok. 75 % czasu pracy)

  • Oczekujemy

    • Wykształcenia wyższe go związanego z programowaniem, automatyką i robotyką
    • Znajomości sterowników Allen Bradley, Siemens – Step7, TIA PORTAL
    • Doświadczenia w programowaniu sterowników Siemens – Step7, TIA PORTAL (min. 2 lata)
    • Znajomości i doświadczenia w programowaniu sterowników Allen Bradley (mile widziana)
    • Doświadczenia w integracji AKPiA (mile widziane)
    • Znajomości języka C/C++/SCL
    • Umiejętności posługiwania się dokumentacją Eplan
    • Podstawowej wiedzy z obszaru mechaniki, elektryki, pneumatyki
    • Znajomości standardów Automotive VASS (mile widziana)
    • Gotowości do wyjazdów służbowych (do 75%)
    • Prawa jazdy kat B
    • Uprawnień SEP do 1kV
    • Umiejętności pracy w zespole i chęci podejmowania nowych wyzwań
    • Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (niemiecki będzie dodatkowym atutem)

  • Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, lub kontrakt B2B
    • Ciekawą pracę w zgranym zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Kartę Multisport
    • Korzystne warunki ubezpieczenia grupowego
    • Bony świąteczne