Kariera

Desigo Developer

25.09.2024
Remote
H2B-L-BMS-R
  • Zakres obowiązków

    • Projektowanie, rozwój i programowanie Desigo CC, PX ABT lub XWP w celu optymalizacji wydajności budynku, efektywności energetycznej i komfortu użytkowników
    • Dostosowywanie interfejsów użytkownika, pulpitów nawigacyjnych i narzędzi raportowania w celu zapewnienia klientom kompleksowego wglądu w operacje budynku

  • Wymagania

    • Udokumentowane doświadczenie jako programista Siemens z naciskiem na Siemens Desigo CC, PX, ABT lub XWP w kontekście systemów zarządzania budynkami
    • Dobre zrozumienie zasad BMS, protokołów (BACnet, Modbus) i systemów HVAC
    • Skuteczne umiejętności komunikacyjne, zarówno pisemne, jak i werbalne
    • Zdolność do samodzielnej pracy i współpracy w środowisku zorientowanym na zespół

  • Oferta

    • umowę o pracę
    • czas pracy 7h dziennie, 35h w tygodniu
    • 100% zdalnie (kilka dni w roku delegacja do Danii)
    • szeroki katalog kursów wewnętrznych i zewnętrznych
    • wynagrodzenie oparte na wcześniejszym doświadczeniu i kwalifikacjach
    • 25 dni urlopu rocznie
    • program samochodów służbowych
    • program emerytalny
    • ubezpieczenie zdrowotne