Inżynier Rozruchu - Operator/ Obchodowy Bloku Energetycznego

26.06.2024
kujawsko-pomorskie

    H2B Group szuka osób dla klienta z branży energetycznej na stanowisko Inżynier Rozruchu - Operator/ Obchodowy Bloku Energetycznego dla klienta z branży energetycznej.

  • Zakres obowiązków

    • Rozwiązywanie problemów technicznych dotyczących opracowania i wdrażania nowych rozwiązań konstrukcyjnych, technologicznych oraz zasad eksploatacji maszyn i urządzeń energetycznych w czasie prowadzenia rozruchu
    • Sporządzanie harmonogramów postępu robót, obsługi technicznej oraz kontrolowanie odbiorów maszyn i urządzeń po remontach (naprawie)
    • Określanie standardów kontroli i procedur zapewniających prawidłową eksploatację maszyn i urządzeń energetycznych w warunkach rozruchu
    • Nadzór nad przestrzeganiem zasad oszczędnej gospodarki materiałami i narzędziami
    • Wypracowanie koncepcji rozwiązań technologiczno-konstrukcyjnych realizowanych zadań na podstawie analiz technicznych oraz z uwzględnieniem ograniczeń prawnych
    • Opracowywanie dokumentacji technologicznej, techniczno-ruchowej oraz instrukcji stanowiskowych w zakresie realizacji zadań w energetyce i innych gałęziach przemysłu
    • Wdrażanie postępu technicznego i organizacyjnego oraz wniosków racjonalizatorskich w celu osiągnięcia optymalnych wyników organizacyjno-techniczno-ekonomicznych
    • Kontrolowanie i prowadzenie ewidencji uprawnień wymaganych w zakresie prowadzonych robót (energetyczne, dozorowe, SEP i inne)
    • Prowadzenie rejestru zmian dokonywanych w zaprojektowanych dokumentacjach i technologiach przez osoby posiadające do tego uprawnienia
    • Udział w komisjach odbiorów technicznych maszyn, urządzeń i instalacji na potrzeby rozruchu.
    • Organizowanie dostaw maszyn, urządzeń, sprzętu i narzędzi dostosowanych ilościowo i jakościowo do aktualnie realizowanych technologii
    • Prowadzenie spraw z zakresu bhp i ppoż., opracowywanie tematyki szkoleń (stanowiskowych), realizacja

  • Wymagania

    • Doświadczenie w branży energetycznej lub/i przemysłowej na podobnym stanowisku (umiejętność uruchamiania i nadzorowania pracy maszyn, urządzeń i instalacji w energetyce i przemyśle).
    • Uprawnienia E / D – w zakresie realizowanych prac
    • Dokładność, terminowość, decyzyjność
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Umiejętności w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi
    • Dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników
    • Obsługa komputera (Ms Office)
    • Wiedza techniczna/inżynieryjna w powierzonym obszarze

    Mile widziane:

    • Obsługa Ms Project
    • Obsługa AutoCAD
    • prawo jazdy kat. B
    • świadectwo kwalifikacyjne na stanowisku eksploatacji w 2. SEP
    • znajomość j. angielskiego lub niemieckiego

  • Oferta

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę lub B2B
    • prywatną opieka medyczną, kartę sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie nauki języków obcych
    • perspektywę dalszej ścieżki kariery, rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji w tym możliwość szkoleń i uzyskania branżowych uprawnień projektowych i budowlanych
    • stabilne zatrudnienie, przyjazne i bezpieczne środowisko pracy
    • współudział w tworzeniu technologii związanych z ochroną środowiska
    • możliwość współpracy ze światowymi liderami w przemyśle energetycznym oraz instalacjach OZE