Kariera

.NET Developer (open)

Zdalnie

    Jako software house współpracujemy z firmami z całego świata i z różnych branż, oferując Ci szeroki wachlarz możliwości oraz projektów.

  • Zakres obowiązków

    • Tworzenie i rozwój aplikacji
    • Współpraca w zespole nad założeniami projektowymi oraz nowymi rozwiązaniami;
    • Programowanie według przygotowanych założeń projektowych;
    • Wytwarzanie, modyfikowanie modułów, nowych funkcjonalności, wysokiej jakości kodu źródłowego oraz dokumentacji;
    • Tworzenie i optymalizacja baz danych;
    • Rozwiązywanie problemów, współudział w procesie testowania

  • Wymagania

    Poszukujemy .NET/C# Developera do projektów, w których wykorzystywane są poniższe technologie:

    • .NET/ C#
    • .NET Core
    • Entity Framework
    • SQL Server
    • LINQ
    • Microservices

    Mile widziana znajomość:

    • WPF
    • WinForms
    • ASP.NET
    • ASP.NET MVC
    • Blazor
    • Azure

    Ważne:

    • Minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego
    • Angielski na poziomie min B2

  • Oferta

    Odezwiemy się do Ciebie.