Kariera

PHP Developer (Pimcore)

28.08.2024
Remote

    Poszukujemy doświadczonego PHP Developera, który dołączy do naszego zespołu i będzie pracował nad zaawansowanymi platformami i technologiami, takimi jak Pimcore, Magento Commerce oraz Open Loyalty. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za analizę techniczną wymagań biznesowych, implementację wysokiej jakości rozwiązań oraz wsparcie techniczne dla naszych klientów.

  • Zakres obowiązków

    • Praca nad nowoczesnymi platformami i technologiami, takimi jak Pimcore, Magento Commerce, Open Loyalty.
    • Przeprowadzanie analizy technicznej wymagań biznesowych, mając realny wpływ na finalny kształt projektu.
    • Implementacja rozwiązań wysokiej jakości we współpracy z zespołem projektowym (PM, lider, deweloperzy, analitycy biznesowi, QA, UX).
    • Stosowanie zasad SOLID i standardów PSR w celu utrzymania wysokiej jakości kodu.
    • Pisanie testów jednostkowych i integracyjnych oraz przeprowadzanie code review.
    • Dostarczanie wiedzy technicznej naszym klientom.

  • Wymagania

    • Minimum 4 lata komercyjnego doświadczenia w tworzeniu aplikacji z użyciem PHP i Symfony.
    • Komercyjne doświadczenie w tworzeniu aplikacji na bazie Pimcore.
    • Doskonała znajomość wzorców projektowych (OOP) oraz zasad SOLID i standardów PSR.
    • Doświadczenie w pracy z kolejkami wiadomości i brokerami wiadomości (RabbitMQ).
    • Silna znajomość Linuxa oraz technologii LEMP, dobra znajomość MySQL/PostgreSQL/MariaDB i GIT.
    • Doświadczenie w pracy z ElasticSearch i Dockerem.
    • Płynna znajomość języka angielskiego (minimum poziom B2).

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w e-commerce.
    • Tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych przy użyciu PHPUnit/PHPSpec.

  • Oferta

    • Praca w dynamicznym zespole nad nowoczesnymi projektami technologicznymi.
    • Możliwość realnego wpływu na kształt realizowanych projektów.
    • Wsparcie rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
    • Konkurencyjne wynagrodzenie i elastyczne warunki pracy.