Kariera

Flutter Developer (open)

Zdalnie

    Szukamy entuzjastycznej osoby, która chce dołączyć do naszego zespołu jako Flutter Developer/Developerka i tworzyć aplikacje mobilne, które powalą na kolana naszych klientów!

  • Zakres obowiązków

    Tworzenie mobilnych aplikacji w projektach naszych klientów.

  • Wymagania

    Oczekujemy od Ciebie:

    • Znajomości języka Dart i umiejętności tworzenia aplikacji mobilnych w oparciu o Flutter
    • Znajomości Firebase
    • Kreatywności i pasji do rozwiązywania problemów
    • Wiedzy na temat wzorców projektowych i architektury aplikacji mobilnych
    • Umiejętności pracy zespołowej i świetnej komunikacji
    • Znajomości narzędzi do kontroli wersji, w tym Git

  • Oferta

    Jeśli masz 3 lata doświadczenia w projektach, świetnie mówisz po angielsku i chcesz pracować zdalnie- Hand2band jest miejscem dla Ciebie.

    Szanujemy Twój czas, dlatego nasza rekrutacja ma tylko 2 etapy: rozmowa z HR i weryfikacja techniczna.

    Nie spełniasz wszystkich wymagań? Nic nie szkodzi! Aplikuj! Razem odkryjemy Twój potencjał.