Kariera

Sales Manager

30.09.2024
Gdańsk

    Masz dość korporacyjnych procedur i sztucznego uśmiechu od 9 do 17?

    Chcesz pracować tam, gdzie wyniki są najważniejsze, a atmosfera w zespole jest lepsza niż w jakimkolwiek open space?

    To czytaj dalej, bo być może właśnie Ciebie szukamy!

  • Zakres obowiązków

    Kogo szukamy? Poszukujemy Sales Managera, który wie, co to sprzedaż, ale chce pracować na własnych zasadach. Z nami zapomnisz o korpo gadce. Nasz zespół to mieszanka pasji i doświadczeń: mamy ludzi, którzy wcześniej sprzedawali luksusowe tekstylia, prowadzili treningi piłkarskie, zamykali deale na fotowoltaikę, a nawet ambitnego, wciąż boksującego, pięściarza. Nie liczy się skąd pochodzisz, ale dokąd zmierzasz!

  • Wymagania

    Czego oczekujemy?

    • Minimum 3-letniego doświadczenia w sprzedaży
    • Skilla do budowania relacji, zamykania sprzedaży i przekraczania oczekiwań
    • Pozytywnej energii, odwagi do działania i głodu sukcesu

  • Oferta

    Co oferujemy?

    • Biuro w Gdańsku z widokiem, który nie wymaga wygaszacza ekranu – po prostu WOW!
    • Wynagrodzenie? Podstawa od 4000 zł – wystarczy na krem do golenia i pralnię chemiczną, ale resztę wypracujesz sam! U nas zarabiasz tyle, ile wywalczysz, a górny limit? Nie istnieje!
    • Zgrany zespół, który napędza się nawzajem – bo zdrowa rywalizacja to nasz żywioł
    • Swobodę, świetne towarzystwo i miejsce, gdzie Twoja praca naprawdę się liczy. U nas od zera do bohatera to nie bajka, tylko codzienność.