Kariera

Embedded Developer

09.10.2024
Zdalnie

    Poszukujemy doświadczonego Elektronika / Programisty Embedded do współpracy przy innowacyjnym projekcie z zakresu pomiarów impedancji.

    Aktualne zadania obejmują audyt firmware’u w zakresie poprawnej komunikacji oraz diagnozowanie problemu związanego z błędnym przesyłaniem danych po kilku pomiarach. W kolejnych etapach planowane jest rozszerzenie urządzenia o komunikację bezprzewodową i zasilanie bateryjne, a także dodanie możliwości przełączania pinów pomiarowych.

  • Zakres obowiązków

    • Analiza i recenzja kodu firmware
    • Analiza koncepcji hardware (PCB, przetworniki, komponenty)
    • Pomoc w programowaniu embedded (STM32, Zephyr, Protobuf)
    • Optymalizacja kodu i systemu embedded
    • Udział w konsultacjach projektu i przeglądach koncepcyjnych
    • Diagnozowanie problemów z firmware i propozycja rozwiązań

  • Wymagania

    • Znajomość języka C
    • Mile widziana znajomość języka C++
    • Mile widziana znajomość języka Python
    • Umiejętność pracy w KiCAD
    • Doświadczenie z MPLAB X
    • Umiejętności elektronika, w tym lutowania
    • Umiejętność pracy z przetwornikami ADC (najlepiej AD5941)
    • Znajomość protokołu HID oraz SPI
    • Doświadczenie w projektowaniu PCB, doborze komponentów, tworzeniu list materiałowych, zamawianiu i nadzorze nad wykonaniem
    • Mile widziane rozumienie zjawisk fizycznych związanych z pomiarami impedancji
    • Znajomość języka angielskiego

  • Oferta

    Dysponujemy:

    • Sprzętem do pracy (laptop, mierniki, generatory, oscyloskopy, programatory)
    • IDE do projektowania PCB (KiCad) oraz programowania (MPLAB) w wersji darmowej

    Oferujemy:

    • Możliwość zdalnej współpracy
    • Elastyczny czas pracy
    • Dostęp do nowoczesnego sprzętu i narzędzi