Kariera

Rekruter (open)

Gdańsk

    Hej! Szukasz pracy, która nie tylko daje satysfakcję, ale pozwala rozwinąć skrzydła w dynamicznym środowisku? Dołącz do naszego zespołu jako Rekruter IT i bądź częścią firmy, w której sky is the limit – zarówno w kwestii zarobków, jak i rozwoju zawodowego!

  • Zakres obowiązków

    Twoje zadania:

    • Poszukiwanie talentów IT: Będziesz superbohaterem w sourcingu najlepszych kandydatów.
    • Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych: Twórz niezapomniane doświadczenia rekrutacyjne, które przyciągną talenty.
    • Zarządzanie bazą kandydatów: Dbaj o naszą bazę jak o najpiękniejszy ogród – regularny kontakt, feedback i opieka to Twoje atuty.

  • Wymagania

    Kogo szukamy?

    • Doświadczenie w rekrutacji IT: Min. 2 lata – wiesz, co robisz i masz sukcesy na swoim koncie.
    • Mistrz sourcingu i selekcji: Wiesz, gdzie znaleźć talenty i jak przekonać je do współpracy.
    • Komunikacja na najwyższym poziomie: Twoje rozmowy to czysta przyjemność dla kandydatów.
    • Zorganizowanie i współpraca: Zawsze o krok przed innymi, z umiejętnością pracy w zespole.

  • Oferta

    Co oferujemy?

    • Praca w biurze w Gdańsku: Świetna lokalizacja, biuro pet-friendly i kawa, która stawia na nogi!
    • Atrakcyjne wynagrodzenie: Podstawa na poziomie 6000-9000 PLN brutto, a do tego system wynagrodzeń oparty na wynikach, który nagradza Twoje najlepsze osiągnięcia. U nas Twoje zaangażowanie przekłada się na realne zyski.
    • Nieograniczony rozwój: Pracuj w firmie, która stawia na ludzi, wspiera rozwój kariery i pozwala realizować ambitne cele.