Kariera

Developer MS Dynamics

08.10.2024
Remote

    H2B Group to dynamicznie rozwijająca się firma consultingowa IT & IoT z siedzibą w Gdańsku, działająca od 2016 roku. Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Euvic - największej federacji spółek informatycznych w Europie Środkowej. Zajmujemy się głównie wsparciem technologicznym oraz konsultingiem dla klientów z całego świata. Specjalizujemy się w takich branżach jak MedTech, GreenTech, Fintech, e-commerce i energetyczna.

    Dzięki wieloletnim doświadczeniom z klientami wiemy, że bardzo często wynikiem audytów, czy innych form współpracy z klientami, jest zapotrzebowanie na konkretne kompetencje. W związku z tym, od początku naszego istnienia oferujemy IT staff augmentation, umożliwiając firmom elastyczne powiększanie zespołów projektowych, a kandydatom różnorodność technologiczną.

    Naszą misją jest dostarczanie kompetencji oraz innowacyjnych rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji, które realnie usprawniają procesy biznesowe. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi klientami, dostarczamy szybkie i mierzalne efekty, które wspierają ich rozwój.

    Aktualnie szukamy developera na poziomie senior z praktycznym doświadczeniem w Microsoft Dynamics CRM, w szczególności z modułem Sales.

    Projekt to przyspieszenie migracji modułu CRM Sales z CRM 2015 do MS Dynamics CRM cloud.

  • Zakres obowiązków

    • Migracja modułu CRM Sales – udział w przyspieszeniu migracji z CRM 2015 do Microsoft Dynamics CRM Cloud.
    • Dostosowanie systemu – implementacja niezbędnych dostosowań w systemie, w szczególności związanych z Case Management.
    • Współpraca z zespołem klienta – współpraca z doświadczonym programistą po stronie klienta w celu realizacji zadań projektowych.
    • Praca z User Stories – analiza i implementacja wymagań funkcjonalnych dostarczanych przez analityka klienta.
    • Konsultacje techniczne – współpraca z developerem Dynamics CRM klienta w zakresie rozwiązywania problemów technicznych i wprowadzania usprawnień.

  • Wymagania

    • Praktyczne doświadczenie z Microsoft Dynamics CRM – mile widziane w zakresie modułu Sales i Case Management.
    • Doświadczenie w migracjach systemów – umiejętność pracy przy migracji z wcześniejszych wersji do MS Dynamics CRM Cloud.
    • Znajomość najlepszych praktyk Microsoft Dynamics – umiejętność dostosowania i optymalizacji rozwiązań zgodnie z wymaganiami biznesowymi.
    • Umiejętność współpracy z zespołem klienta – efektywna komunikacja z programistami, analitykami i innymi interesariuszami.
    • Samodzielność i inicjatywa – umiejętność rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji w oparciu o dostępne dane i konsultacje.
    • Znajomość języka angielskiego - klient zagraniczny

  • Co oferujemy?

    • Pracę zdalną – elastyczność, która pozwala pracować z każdego zakątka świata!
    • Ciekawe projekty – dobierane zgodnie z Twoimi umiejętnościami i zainteresowaniami, dające możliwość pracy nad innowacyjnymi rozwiązaniami.
    • Umowa B2B (do 160zł/h) bez zapisu o wyłączności – współpracuj z nami na swoich zasadach.
    • Rozwój zawodowy – praca z najnowszymi technologiami i w zróżnicowanych projektach, które gwarantują stały rozwój.